سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/مهلت ارسال آثار به سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تمدید نمی‌شود

15آذر1393 0
مهلت ارسال آثار به سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر تمديد نمي‌شود و نهادها، سازمان‌هاي دولتي و تهيه‌كنندگان بخش خصوصي تا پايان امروز 15 آذر امكان شركت در جشنواره دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به فراخوان سي و چهارمين جشنواره بين المللي فيلم فجر، کارگردانان و تهيه کنندگان سينماي ايران تنها تا آخر وقت امروز يکشنبه 15 آذر ماه مهلت دارند تا آثار سينمايي خود را به دبيرخانه اين جشنواره ارسال کنند.

در بخشي از فراخوان سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر آمده است: متقاضيان براي حضور در جشنواره فيلم فجر بايد فرم درخواست شرکت در جشنواره را تکميل کرده و حداکثر تا روز يکشنبه 15 آذر 1394 به همراه نسخه بازبيني هيات انتخاب به صورت DCP يا DVD، عکس‌هاي‌ صحنه و عکس کارگردان (بر روي CD) و تيزر سه دقيقه‌اي به دبيرخانه تحويل دهند. ‌اين امر به منزله قبول کامل مقررات و ساير ضوابط توليد و نمايش فيلم در ‌ايران است.

با توجه به پيگيري هاي خبرنگار مهر درباره احتمال تمديد مهلت شرکت در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر،مشخص شد اين مهلت از سوي دبيرخانه جشنواره تمديد نمي شود.

فراخوان سي و چهارمين جشنواره بين المللي فيلم فجر، سوم شهريور ماه سال 94 منتشر شد و سينماگران طي 3 ماه گذشته مهلت داشتند تا آثار خود را براي حضور در جشنواره فيلم فجر آماده کنند.

سي و چهارمين جشنواره بين المللي فيلم فجر از 12 تا 22 بهمن ماه سال 94 در بخش هايي چون سوداي سيمرغ، نگاه نو، سينما حقيقت، بخش «هنر و تجربه»، بخش مسابقه اطلاع رساني و تبليغات برگزار مي شود.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز