سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/ تینا پاکروان فرم فجر را برای «نیمه‌شب اتفاق افتاد» پر کرد

17آذر1394 0
تينا پاكروان كارگردان «نيمه شب اتفاق افتاد» فرم حضور در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر را براي اين اثر پر كرد.

تينا پاکروان کارگردان و تهيه‌کننده سينما در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري مهر با اشاره به جديدترين ساخته سينمايي خود با نام «نيمه شب اتفاق افتاد» گفت: فرم شرکت در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر را طبق زمان فراخوان پر کرديم و عکس‌هاي صحنه، تيزر و نسخه بازبيني فيلم را به دبيرخانه اين دوره از جشنواره تحويل داديم.

وي ادامه داد: ساخت موسيقي اين فيلم سينماي توسط کارن همايون فر به پايان رسيده است و در حال حاضر مجيد خادميان در حال ساخت جلوه هاي ويژه بصري «نيمه شب اتفاق افتاد» است.

اين کارگردان سينما تاکيد کرد: به زودي اصلاح رنگ توسط هومن حق شناس در استوديو پيشگامان سينماي آريا آغاز مي شود تا آخرين مراحل فني فيلم به پايان رسد.

پاکروان در پايان گفت: با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده نسخه اصلي فيلم تا دو هفته ديگر آماده نمايش مي شود و اميدوارم اولين نمايش اين اثر سينمايي در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر باشد.

در اين فيلم سينمايي رويا نونهالي در کنار حامد بهداد به ايفاي نقش مي پردازد و گوهر خيرانديش، آتيلا پسياني، ستاره اسکندي، رابعه اسکويي، سينا رازاني، کريم اميني و مهراب رضايي نقش هاي ديگر اين پروژه را بر عهده دارند.

«نيمه شب اتفاق افتاد» داستان عشق هاي نامتعارف از عروسي تا عزاست. فيلمنامه «نيمه شب اتفاق افتاد» را طلا معتضدي به نگارش در آورده است.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز