سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/میر کریمى در وقت اضافه فرم جشنواره را پر کرد

17آذر1394 0
در حالي كه مدير توليد فيلم "دختر" ساخته رضا مير كريمى اعلام كرده بود اين فيلم فرم شركت در جشنواره را پر نكرده است ظاهرا رايزني ها در وقت اضافه به نتيجه رسيده و رضا ميركريمي فرم شركت در جشنواره را به دفتر جشنواره فجر ارائه داده است.
به گزارش فيلم نيوز در حالي که مدير توليد فيلم "دختر" ساخته رضا مير کريمى اعلام کرده بود اين فيلم فرم شرکت در جشنواره را پر نکرده است ظاهرا رايزني ها در وقت اضافه به نتيجه رسيده و رضا ميرکريمي فرم شرکت در جشنواره را به دفتر جشنواره فجر ارائه داده است.
 
نکته جالب درباره "دختر" اين است که ممکن است زمان فيلمبرداري اين فيلم از مهلت ارائه شده توسط دفتر جشنواره براي دريافت راف کات فيلم ها طولاني تر شود. اين روزها گروه سازنده "دختر" در تهران در حال فيلمبرداري اين فيلم هستند و مريلا زارعي که از بازيگران اصلي فيلم است هنوز جلوي دوربين نرفته است.
 
فرهاد اصلانى، مريلا زارعى و ماهور الوند بازيگران اصلى فيلم هستند.
 
در خلاصه داستان فيلم آمده است: آقاي عزيزي که سرپرست بخش تعميرات و نگهداري پالايشگاه آبادان است براي مراسم خواستگاري دخترش آماده مي‌شود و ستاره دختر ديگرش درهمان روز قصد سفر به تهران براي شرکت در جشن خداحافظي يکي از دوستان هم دانشگاهي‌اش را دارد. پدرش به دلايلي به اين سفر مشکوک است و اين آغاز ماجراست.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبطعضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز