سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/پایان اما و اگرها درباره حضور سه فیلمساز در جشنواره فیلم فجر

18آذر1394 0
سه فيلم سينمايي «نگار»، «اژدها وارد مي‌شود» و «دختر» فرم شركت در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر را پر كردند.

به گزارش خبرگزاري مهر، با نزديک شدن به سي و چهارمين جشنواره بين المللي فيلم فجر و پايان مهلت پر کردن فرم حضور در اين رويداد سينمايي خبرهاي مختلفي درباره حضور يافتن يا نيافتن برخي کارگردانان به گوش مي‌رسد و رسانه ها نيز به گمانه زني در اين باره مي پردازند.

از جمله فيلم هايي که در برخي از رسانه ها گفته مي شود فرم شرکت در جشنواره پر نکرده اند «نگار» به کارگرداني رامبد جوان، «اژدها وارد مي شود» به کارگرداني ماني حقيقي و «دختر» به کارگرداني رضا ميرکريمي است که البته برخي ديگر از رسانه ها اشاره مي کنند، ميرکريمي که دبير بخش بين الملل اين دوره از جشنواره نيز هست در نهايت تصميم گرفته فيلمش را در بخش ملي شرکت دهد.

طبق آخرين پيگيري هاي خبرنگار مهر ، مشخص شد که هر سه فيلم «نگار»، «اژدها وارد مي شود» و «دختر» فرم شرکت در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر را پرکرده اند و به زودي نسخه بازبيني فيلم را به دبيرخانه اين دوره از جشنواره ارائه مي کنند.

در فيلم سينمايي «دختر» به کارگرداني رضا ميرکريمي بازيگراني چون فرهاد اصلاني، مريلا زارعي و ماهور الوند حضور دارند. در خلاصه داستان «دختر» آمده است: آقاي عزيزي که سرپرست بخش تعميرات و نگهداري پالايشگاه آبادان است براي مراسم خواستگاري دخترش آماده مي‌شود و ستاره دختر ديگرش در همان روز قصد سفر به تهران براي شرکت در جشن خداحافظي يکي از دوستان هم‌ دانشگاهي‌ اش را دارد. پدرش به دلايلي به اين سفر مشکوک است و اين آغاز ماجراست.

در فيلم سينمايي «اژدها وارد مي شود» به کارگرداني ماني حقيقي بازيگراني چون امير جديدي، همايون غني‌زاده، احسان گودرزي، نادر فلاح، علي باقري و کيانا تجمل از جمله بازيگران اين فيلم سينمايي هستند.

در «نگار» به کارگرداني رامبد جوان نيز بازيگراني چون نگار جواهريان و پيمان معادي حضور دارند. اين فيلم در ژانر پليسي معمايي ساخته مي شود.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط


عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز