سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/همزمان با فیلمبرداری، تدوین "خانه ای در خیابان چهل و یکم" برای حضور در جشنواره فجر آغاز شد

22آذر1394 0
 
فيلم سينمايى "خانه اي در خيابان چهل و يكم" اولين فيلم بلند سينمايي حميد رضا قرباني است، كه همزمان با فيلمبرداري، تدوين آن به تازگي توسط مريم نراقي آغاز شده است.
به نقل از فيلم نيوز فيلمبرداري "خانه اي در خيابان چهل و يکم" با نام قبلي "خانه يحيى" اين روزها در تهران ادامه دارد و تا کنون حدود 30 درصد از فيلم جلوي دوربين رفته است. اولين تجربه سينمايي قرباني که تهيه کنندگي آن را سيد محمود رضوي برعهده دارد، قرار است براي اولين بار در جشنواره فجر امسال به نمايش دربيابد.
 
تدوين "خانه اي در خيابان چهل و يکم" به تازگي همزمان با فيلمبرداري توسط مريم نراقي آغاز شده است. نراقي پيش از اين در فيلم تلويزيوني "سه ماهي" با قرباني همکاري داشته است. همچنين او براي اين فيلم در جشنواره بين المللي ياس جايزه بهترين تدوين را دريافت کرد.
 
تا کنون مهناز افشار، سارا بهرامي، سهيلا رضوي و آرش مجيدي به همراه بازيگران کودک اين فيلم جلوي دوربين رفته اند و به زودي بازي علي مصفا نيز آغاز مي شود.
 
بازيگران "خانه اي در خيابان چهل و يکم" عبارتند از :مهناز افشار، علي مصفا، سهيلا رضوي، سارا بهرامي، آرش مجيدي و عليرضا کمالي، بازيگران کودک:ماني رحماني و مانيا عليجاني. ساير بازيگران: عليرضا نيکدل، بهناز نادري، بهزاد داوري، جمشيد صفري، مجيد رحمتي، بابک جعفريه، سارا نجفي، علي‌ سخنگو.
 
فيلم "خانه اي در خيابان چهل و يکم" محصول موسسه سينمايي سيماي مهر است.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط


عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز