سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/280 اثر متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر

23آذر1394 0
تا پايان مهلت دريافت فرم درخواست حضور در جشنواره فيلم فجر براي حضور، 280 اثر از سوي سينماگران در جشنواره فيلم فجر در بخش هاي مختلف فرم پر شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات و اطلاع رساني سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر، سيمون سيمونيان در اين‌باره اظهارکرد: پس از بررسي هاي به عمل آمده و بر اساس تقاضاهاي ارائه شده، 265 اثر که مطابق آيين نامه جشنواره فيلم فجر و ضوابط سازمان سينمايي بودند توسط هيات هاي انتخاب درحال بازبيني هستند. 

وي تاکيد کرد: بديهي است چنانچه نسخه کامل اين آثار در موعد مقرر به دبيرخانه ارائه شود توسط هيات انتخاب مورد بازبيني قرار خواهد گرفت. در مرحله بازبيني، نسخه راف کات بدون ميکس و موسيقي نيز پذيرفته مي شود. 

مدير دبيرخانه سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر يادآور شد: در بخش سوداي سيمرغ 77 فيلم، نگاه نو 30 فيلم، هنر و تجربه 68 فيلم و در بخش مستند 90 فيلم مطابق آيين نامه جشنواره هستند و بازبيني خواهند شد. 

سيمونيان تصريح کرد: فيلم هايي که در سال هاي گذشته توسط هيات انتخاب بازبيني شده و پذيرفته نشده اند و يا فاقد پروانه ساخت و نمايش يا هرگونه منافات با مقررات و ضوابط سازمان سينمايي هستند از سوي دبيرخانه به هيات انتخاب ارائه نخواهند شد. 

سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر 12 تا 22 بهمن به دبيري محمد حيدري برگزار مي شود. 

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز