سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/تغییر نام "صاف کننده" به "بارکد"

23آذر1394 0
فيلم سينمايي "باركد" كه ابتدا "صاف كننده" نام داشت اوايل آذر در تهران كليد خورد و طي روزهاي گذشته نيمي از فيلمبرداري آن به پايان رسيد.
به نقل از فيلم نيوز فيلم "بارکد" قرار است طي 45 جلسه  ساخته شود و اين روزها فيلمبرداري  در کافه ويوناي موزه سينما پيگيري مي شود. همچنين تدوين همزمان فيلم زير نظر نيما جعفري جزواني در حال انجام است و عليرضا علويان صداگذاري اين فيلم را انجام مي دهد. سازندگان در تلاشند نسخه اوليه فيلم "بارکد" را در موعد مقرر به هيئت انتخاب جشنواره سي و چهارم ارائه دهند. سه فيلم قبلي مصطفي کيايي يعني "ضد گلوله" ، "خط ويژه" و "عصر يخبندان" راي بالايي در آراي مردمي جشنواره داشتند و پيش بيني مي شود "بارکد" هم از آثار پرمخاطب جشنواره امسال باشد.
 
مصطفي کيايي بعد از رد درخواست پروانه ساخت فيلم "پارازيت" سراغ ساخت "بارکد" رفت فيلمي که کمدي ترين فيلم کارنامه اين کارگردان است. با منتفي شدن ساخت "پارازيت" احساس کردم جامعه افسرده امروز يک فيلم مفرح مي خواهد و "بارکد" فيلمي است که شيريني خاص خودش را دارد و اميدوارم بازخورد مناسبي هم از تماشاگرانش دريافت کنم.
 
مصطفي کيايي در ادامه درباره پيش توليد و انتخاب بازيگران "بارکد" گفت: بازيگران در کمترين زمان ممکن انتخاب شدن. چون همان زمان که فيلمنامه را مي نوشتيم نقش هاي اصلي را انتخاب کردم و توافق اوليه با آنها صورت گرفت. در نتيجه با دريافت پروانه ساخت انتخاب بازيگران وقت زيادي نگرفت اما وسواس زيادي در انتخاب لوکيشن داشتيم چون "بارکد" فيلم پر لوکيشني است و اکثر لوکيشن هايش هم خارجي و در سطح تهران است.
 
فيلم "بارکد" بعد از "باديگارد" دومين فيلمي است که فيلميران براي پخش آن براي سال آينده قرارداد بسته است. کيايي در پايان مي گويد: "بارکد" متفاوت ترين فيلم من است و محسن کيايي و بهرام رادان را در نقش هايي بسيار متفاوت با کارهاي قبلي شان در اين فيلم خواهد ديد و اميدوارم مورد اقبال مردم هم قرار بگيرد.
 
خلاصه داستان: پشت هر آدمي يه داستاني هست و پشت هر داستاني يه آدم ،بهتره قبل از هر قضاوتي يکم صبر داشته باشيم.
 
بازيگران: بهرام رادان، محسن کيايى، سحر دولتشاهى، بهاره کيان افشار، پژمان بازغى و ...
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز