سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/"بادیگارد" حاتمی کیا برای نمایش آماده می شود

24آذر1394 0
جديد‌ترين اثر بلند سينمايي حاتمي‌كيا، اين روز‌ها كم كم به آماده شدن براي پخش نزديك مي‌شود.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان جديد‌ترين اثر بلند سينمايي ابراهيم حاتمي‌کيا يعني «باديگارد» يکي از فيلم‌هايي است که به احتمال فراوان در بخش سوداي سيمرغ سي‌و‌چهارمين جشنواره فيلم فجر حضور دارد و سر و صداي زيادي به پا خواهد کرد.
 
پرويز پرستويي بعد از 10 سال و براي ششمين بار، جلوي دوربين حاتمي‌کيا رفت و بايد ديد اين دو اين بار هم مي‌توانند مانند همکاري‌هاي قبلي به موفقيت دست پيدا کنند؟
 
بجز پرويز پرستويي، بابک حميديان، مريلا زارعي، پدرام شريفي، فرهاد قائميان، شيلا خداداد، محمد حاتمي، سيد احسان اماني، کامران نجف‌زاده، حميدرضا سليماني، محمود عزيزي، امير آقايي، ديبا زاهدي، افسانه ناصري، چنگيز نارويي، سيامک سالاري، پريوش نظريه، کيميا حسيني، امير عليان، امين ميري، امير محمدي، عليرضا گلبهاران و حامد شيخي از ديگر بازيگران اين فيلم هستند و مي‌توان ترکيبي از بازيگران کهنه‌کار و نام‌آشناي سينماي ايران را در کنار جوانان جوياي نام ديد. ترکيبي که به طور قطع با هوشمندي حاتمي‌کيا انتخاب شده و بايد منتظر بازخورد و خروجي آن باشيم.
 
اين روز‌ها «باديگارد» مانند بسياري از فيلم‌هاي ديگر، فرم سي‌و‌چهارمين جشنواره فيلم فجر را پر کرده و در تکاپوي انجام کار‌‌هاي فني و رسيدن به جشنواره است.

چندي پيش تدوين اين فيلم به وسيله مهدي حسيني‌وند تمام شد و آماده‌سازي جلوه‌هاي ويژه بصري توسط سيد‌هادي اسلامي و ساخت موسيقي متن از سوي کارن همايونفر آغاز شد که تا به امروز و بنا بر پيگيري‌هاي ما حدود 90 درصد از فيلم آماده است و فقط بخش کمي از کار‌هاي فني آن باقي مانده است.

ظاهراً حاتمي‌کيا بعد از فيلم «چ» مجدداً سراغ فيلمي پربازيگر و پرهزينه رفته است. فيلمي که از زمان شروع فيلمبرداري تا به امروز محتواي دقيق آن مشخص نيست و فقط مي‌توان به مضمون اجتماعي و وجود دانشمند هسته‌اي که نقش آن را «بابک حميديان» بازي مي‌کند، اشاره کرد.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز