سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/ ساخت موسیقی «ایستاده در غبار» تمام شد

24آذر1394 0
فيلم سينمايي «ايستاده در غبار» مراحل فني را طي مي كند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ساخت موسيقي فيلم سينمايي «ايستاده در غبار» که همزمان با تدوين  آغاز شده بود، چندي پيش به اتمام رسيد. موسيقي اين فيلم توسط حبيب خزايي فر ساخته شده است. در ساخت موسيقي فيلم تلاش شده از سازبندي‌هايي که در دهه 40 و50 مرسوم بوده استفاده شود. اين مهم به جهت هماهنگي موسيقي با فضاي بصري فيلم صورت گرفته است. همچنين در بخش‌هاي از موسيقي فيلم سينمايي «ايستاده در غبار» آواهايي با فضاي موسيقي کردي استفاده شده است. 


گفتني است بخش هاي مختلف موسيقي متن اين فيلم، روايت‌گر حالات و کشمکش‌هاي دروني احمد متوسليان در دوره هاي متفاوت زندگي اوست. 
 
خزايي‌فر پيشتر موسيقي سريال آخرين روزهاي زمستان را نيز بر عهده داشته، بنابراين ايستاده در غبار دومين همکاري او با محمدحسين مهدويان کارگردان اين اثر است. 
«ايستاده در غبار»  دومين تجربه کارگرداني محمدحسين مهدويان پس از سريال آخرين روزهاي زمستان و همچنين اولين اثر سينمايي او به شمار مي آيد. 

اين فيلم به تهيه کنندگي حبيب اله والي نژاد و با سرمايه گذاري سازمان فرهنگي اوج درباره زندگي احمد متوسليان ساخته شده و اولين نمايش آن در جشنواره فيلم فجر خواهد بود.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز