سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/فریال بهزاد «حریر» را به دفتر جشنواره فیلم فجر تحویل داد

25آذر1394 0
فيلم سينمايي «حرير» به نويسندگي و كارگرداني «فريال بهزاد» و به تهيه‌كنندگي «غلامرضا آزادي» به دفتر سي و چهارمين دوره جشنواره فيلم فجر تحويل داده شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  فيلم سينمايي «حرير» جديدترين اثر «فريال بهزاد» و به تهيه‌کنندگي «غلامرضا آزادي» که با مديريت فيلمبرداري «پيام آزادي» در تهران فيلمبرداري شده است؛ يک فيلم اجتماعي است که سوژه‌اي اورژينال و فيلمنامه‌اي بکر دارد که تاکنون در سينماي ايران در اين زمينه، فيلمي ساخته نشده است. اين فيلم، بعد از پشت سر گذاشتن تمام مراحل ميکس نهايي آماده نمايش شد و امروز چهارشنبه 25 آذرماه جاري توسط اين کارگردان سينماي ايران، به دبيرخانه سي و چهارمين دوره جشنواره فيلم فجر تحويل داده شد. 

فيلم سينمايي «حرير» در عين حال که تضاد و مشکلات زندگي را نشان مي‌دهد، ولي زندگي سرشار از سرخوشي و علاقه و اشتياق است و اگر انسان، با انگيزه و اميدوار باقي بماند؛ مي‌تواند رشد کند. هر قسمت از فيلم، معنايي پنهان دارد که بايد کشف شود. فيلم قصه‌اش را ساده و روان و بدون حرکات اغراق‌آميز دوربين تعريف مي‌کند. ميزانس در هماهنگي با قصه فيلم است؛ هر کدام از شخصيت‌هاي فيلم، که در شرايط ذهني و قالب فکري خود درگير شده‌اند با يکديگر دچار چالش مي‌شوند و قصه را به پيش مي‌برند. «حرير» که قصه‌اي بکر و اورژينال دارد؛ نريشن آن ساده و روان است و حس و حالي مستندگونه و روايتي به آن مي‌دهد. 

عوامل فيلم سينمايي «حرير» عبارتند از:  
نويسنده و کارگردان: فريال بهزاد، تهيه‌کننده: غلامرضا آزادي، مديرفيلمبرداري: پيام آزادي، مدير توليد: مجيد فردي انور، صدابردار: رضا اردلان، دستيار اول کارگردان و برنامه‌ريز: بابک سيماني، دستيار دوم کارگردان: شهرزاد سعادت و ميثم سربندي، منشي صحنه: ثريا رياحي، انتخاب بازيگر: امير شمس‌الدين حشمت‌زاد، دستيار اول فيلمبردار: سپهر آزادي، دستيار دوم فيلمبردار: حسين قطا، دستياران فيلمبردار: حسين اسدي، حسام سليمي افضل و ايرج کرمي، عکاس: حبيب مجيدي، دستيار صدا: پژمان مشهديان و علي اسکندري، طراح گريم: محمد ضيايي، موسيقي متن: فريد نوايي، صداگذاري و تروکاژ: مؤسسه «فانوس خيال»، مجريان گريم: محمد باباخانلو و سحر محمدي، مدير تدارکات: سيد مهدي منيري، دستياران تدارکات: کيوان مرادآبادي و داوود رحيمي، تدوينگر: نيما دبيرزاده، دستيار تدوين: هميلا مويد، طراح صحنه و لباس: غلامرضا آزادي، تنظيم رنگ: پيام آزادي، دستيار صحنه: فرهاد نصر، دستيار لباس: نرجس رحيم خانلي و مشاور امور رسانه‌اي: منصور جهاني  
در آخرين ساخته «فريال بهزاد»؛ عليرضا جلالي‌تبار،  ژاکلين آواره، امير صالحي‌زاده، روشنک عجميان، آرزو ابي‌زاده و ... به ايفاي نقش پرداخته‌اند. 
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز