سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/«خشکسالی و دروغ» به پایان کار تولید نزدیک است

25آذر1394 0
جديدترين اثر سينمايي پدرام علي‌زاده به زودي تحويل دبيرخانه سي و چهارمين فيلم فجر خواهد شد.
سيد غلامرضا موسوي تهيه‌کننده سينما در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص آخرين وضعيت فيلم «خشکسالي و دروغ» براي حضور در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر، گفت: تمام مراحل فني فيلم به اتمام رسيده و در حال حاضر فقط بخش جزئي از تصحيح رنگ آن باقي‌ مانده که آن نيز بزودي انجام مي‌شود و طي چند روز آينده به دفترخانه جشنواره فيلم فجر تحويل مي‌دهيم.
 
وي افزود: تمام عوامل فيلم اين روزها در تکاپوي انجام کارهاي فيلم «خشکسالي و دروغ» بودند که هدف اصلي از اين کار توليد و ارائه فيلمي ديدني و در خور شعور مخاطبان سينما بود. اميدوارم بتوانيم در نهايت به نتايج خوبي دست پيدا کنيم.
 
شايان ذکر است؛ «خشکسالي و دروغ» دومين فيلم بلند سينمايي پدرام علي‌زاده در مقام کارگرداني بعد از فيلم کمدي «آخرين سرقت» است و اين فيلم نخستين اقتباس از يک نمايشنامه ايراني بعد از انقلاب و برگرفته از نمايشنامه محمد يعقوبي تحت همين عنوان است.
 
در اين فيلم بازيگراني چون: محمدرضا گلزار، پگاه آهنگراني، علي سرابي، آيدا کيخايي،‌ مهدي محرابي، مارال بني‌آدم و با حضور: خاطره اسدي ايفاي نقش مي‌کنند.
 
ساير بازيگران:‌ نيما راد،‌ مهدي حسيني‌نيا،  فرشاد ميرزايي، سمانه اسماعيلي، افشين اخلاقي، آيلين کيخايي، زهرا مصطفوي،‌ ابوالقاسم کرامتي و صدف فاني.
 
اين فيلم نيز مانند بسياري از فيلم‌هايي که متقاضي  حضور در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر هستند، فرم حضور در اين رويداد فرهنگي و هنري را پر کرده است.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز