سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/روایت متفاوت دیبا زاهدی از همکاری با حاتمی‌کیا و پرستویی

28آذر1394 0
ديبا زاهدي به آينده هنري خود توجه دارد و يك حداقلي براي انتخاب نقش‌هايش قرار داده است.
ديبا زاهدي بازيگر سينما در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در مورد حضور در فيلم سينمايي «باديگارد» گفت: «باديگارد» يک کار حرفه‌اي با گروه حرفه‌اي بود و کار کردن با اين تيم يک تجربه فراموش‌نشدني براي من بود.
 
وي همچنين بازي کردن در کنار پرستويي را يک فرصت دانست و خاطرنشان کرد: پرستويي در اين کار به من مشاوره مي‌داد و همواره من را در اين مسير کمک مي‌کرد. محوريت اين  قصه نقش پرويز پرستويي بود. اگر چه نقش من در اين فيلم کوتاه بود؛ اما از همکاري با حاتمي‌کيا و پرستويي خرسندم.
 
بازيگر فيلم سينمايي «پنج‌ ستاره» همچنين در مورد همکاري‌هاي بعدي با حاتمي‌کيا گفت: حاضرم در صورت پيشنهاد اين کارگردان بدون خواندن فيلمنامه در فيلم وي بازي کنم.
 
زاهدي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود در مورد روند انتخاب نقش و بازي در فيلم‌ها گفت: من يک حداقلي را براي بازي خود در هر فيلمي قرار داده‌ام که اگر کيفيت آن نقش از حداقل من پايين‌تر باشد، بازي نمي‌کنم. دوست دارم همين روند را ادامه بدهم تا به هدفي که براي خود در زندگي هنري‌ام قرار دادم برسم. اين طور نيست که اگر چند وقت بدون کار بمانم، از آن حداقل تعريف شده براي خودم پايين‌تر مي‌آيم و هر نقشي را قبول مي‌کنم.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز