با دستور وزیر ارشاد «خانه دختر» توقیف شد

05دي1394 0
اعمال نكردن اصلاحات فيلم سينمايي «خانه دختر» توسط سازندگان فيلم منجر به توقيف آن شده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان علي جنتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در حاشيه ديدار با وزير اوقاف اردن در پاسخ به توقيف فيلم سينمايي «خانه دختر» اظهار داشت: اين فيلم اشکالاتي داشت که منجر به توقيف آن شده و علي‌رغم اصلاحاتي که داده شده بود آن را برطرف نکردند. 
 
وي ادامه داد: من با توجه به اصلاحاتي که داده بودند در آخرين مرحله فيلم را دوباره ديدم اما اصلاحات انجام نشده بود به همين خاطر؛ ما به عقيده گذشته خود پا برجا هستيم و نمي‌توانيم به راحتي اجازه اکران اين فيلم را بدهيم.

گفتني است فيلم سينمايي «خانه دختر» در جشنواره سي و سوم به نمايش درآمد که برخي از سکانس هاي فيلم با انتقاداتي همراه بود و چند نکته در فيلم باعث شد که اين اثر چند ماهي را در صف اکران بماند تا بالاخره مسئولان سينمايي اعلام کردند که تنها اين فيلم با اعمال اصلاحات مي تواند اکران شود که با توجه به نظر قاطع وزير ارشاد مبني بر توقف اکران فيلم «خانه دختر» نشان ميدهد اين اصلاحات از سوي عوامل سازنده انجام نشده است.

«خانه دختر» فيلمي به کارگرداني شهرام شاه‌حسيني، نويسندگي پرويز شهبازي و تهيه‌کنندگي محمد شايسته ساخته سال 1393 است. اين فيلم داستان دو دختر دانشجو را روايت مي کند که به دنبال کشف راز مرگ هم دانشگاهي خود، درست در روز پيش از مراسم عروسي اش هستند.

حامد بهداد، نسيم ادبي، پگاه آهنگراني، رويا تيموريان، بهناز جعفري، باران کوثري، محمدرضا هدايتي، بابک کريمي، رعنا آزادي ور و نادر فلاح از جمله بازيگران اين فيلم سينمايي هستند.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز