سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/تدوین «ایستاده در غبار» تمام شد/ ورود به مرحله صداگذاری

06دي1394 0
تدوين «ايستاده در غبار» اولين ساخته سينمايي محمدحسين مهدويان به اتمام رسيد و فيلم به زودي آماده اكران در جشنواره فجر مي شود.

به نقل از خبرگزاري مهر، تدوين فيلم سينمايي «ايستاده در غبار» به کارگرداني محمد حسين مهدويان که مدتي پيش همزمان با فيلمبرداري توسط سجاد پهلوان زاده آغاز شده بود به اتمام رسيده است و به زودي وارد مرحله صداگذاري مي شود تا براي حضور در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر آماده باشد.

پهلوان زاده در ميان آثار شرکت کننده در جشنواره فيلم فجر علاوه بر اين فيلم، تدوين فيلم سينمايي «نفس» ساخته نرگس آبيار را بر عهده دارد.

اين اثر به تهيه کنندگي حبيب اله والي نژاد ساخته شده و محصولي از سازمان فرهنگي هنري اوج است. پيشتر مجموعه تلويزيوني «آخرين روزهاي زمستان» با همکاري مشترک اين تهيه کننده و کارگردان در تلويزيون به نمايش درآمده بود.

هادي حجازي فر در نقش احمد متوسليان ايفاگر نقش اصلي اين فيلم سينمايي و اميرحسين هاشمي، فرهاد فداکار و عماد محمدي از ديگر بازيگران اصلي پروژه هستند.

در خلاصه داستان فيلم سينمايي «ايستاده در غبار» آمده است: احمد که عصيان نوجواني اش را در سکوت گذرانده، فرمانده لشگري مي شود که بايد در دروازه هاي خرمشهر با دشمن بجنگند اما سرنوشت او فرسنگ ها دور از مرز ايران رقم مي خورد.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز