سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/«لاک قرمز» در یوسف‌آباد تمام شد/ نسخه ابتدایی به دبیرخانه جشنواره رسید

07دي1394 0
فيلمبرداري «لاك قرمز» به كارگرداني سيدجمال سيدحاتمي و تهيه كنندگي كامران مجيدي در خيابان‌هاي تهران به پايان رسيد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومي اين پروژه؛ «لاک قرمز» پس از فيلمبرداري در لوکيشن‌هاي مناطق مختلف تهران از جمله تهرانپارس، سرخه حصار و ظفر، در نهايت با ضبط آخرين سکانس‌ها در منطقه يوسف‌آباد و خيابان ولي عصر(عج) به پايان رسيد.
 
تدوين همزمان «لاک قرمز» نيز همزمان با مراحل فيلمبرداري توسط حميد نجفي‌راد در حال انجام است و نسخه ابتدايي آن نيز براي بازبيني اعضاي هيات انتخاب به دبيرخانه سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر ارسال شده است تا در صورت انتخاب در رقابت با فيلم‌هاي بخش نگاه نو قرار بگيرد.
 
«لاک قرمز» به عنوان اولين فيلم بلند سينمايي سيد جمال سيد حاتمي، از مضموني اجتماعي برخوردار است که در آن بازيگراني چون پانته آ پناهي‌ها، پرديس احمديه، مسعود کرامتي، بهنام تشکر و رسول نقوي به ايفاي نقش پرداخته‌اند.
 
در خلاصه داستان اين فيلم سينمايي آمده است؛ «دخترک تازه به انگشتانش لاک زده بود که روزگار صورتش را نقاشي کرد».
 
از ديگر عوامل اين کار مي‌توان به مدير فيلمبرداري: محمدرضا سکوت، نويسنده: امير عبدي، مجري طرح: حسين فرضي‌زاد، طراح صحنه و لباس: مرتضي پورحيدري،  طراح گريم: ايمان اميدواري، مدير صدابرداري: مجيد هاشمي‌پور، برنامه‌ريز: علي جودي، طراح و سازنده عروسک: حميده مقدسي، عکاس: علي حميدنژاد، مدير تدارکات: اکبر کاظمي، جانشين توليد: احسان وحيد، مشاور رسانه‌اي و مدير روابط عمومي: ميثم محمدي اشاره کرد.
 
لازم به يادآوري است؛ سيد حاتمي پيش از اين فيلم‌هاي تلويزيوني «بچه‌هاي ابري»، «انگشتر» و «اوقات مشترک آن‌ها» را در کارنامه خود ثبت کرده است.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز