سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/آیا «گاهی» از گردونه رقابت در جشنواره فیلم فجر حذف می شود؟

24دي1394 0
تهيه كننده «گاهي» كه جزو فيلم هاي بخش «هنر و تجربه» جشنواره فيلم فجر است، اعلام كرد در صورت كامل نشدن روند تدوين، اين فيلم در جشنواره حضور نخواهد يافت.

به نقل از مهرنيوز امير پورکيان تهيه‌کننده فيلم سينمايي «گاهي» درباره اينکه احتمال دارد اين فيلم به بخش «هنر و تجربه» سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر نرسد گفت: به دليل مشکلات و مسائل پيش آمده در تدوين و عقب ماندن از برنامه ريزي براي کامل شدن فيلم، احتمال دارد اين اثر سينمايي به جشنواره فيلم فجر نرسد و ما نمي‌خواهيم کيفيت را فداي حضور در جشنواره کند.

وي ادامه داد: تا زماني که فرصت تحويل نسخه نهايي فيلم به جشنواره باقي است روي تدوين کار خواهيم کرد، اما در نهايت اگر به مطلوب مورد نظر دست پيدا نکنيم از حضور در بخش «هنر و تجربه» اين دوره از جشنواره انصراف خواهيم داد.

تهيه کننده فيلم تجربي «گاهي» با اشاره به اينکه اين فيلم از جهت محتوا و ساختار بايد اثري بي اشکال از آب در آيد، گفت: علاوه بر ديده شدن اين فيلم در سينماي ايران که جزو افتخارهاي ما است، نگاهي هم به حضورهاي جهاني داريم چراکه براي اولين بار است در يک فيلم دوربين حذف شده و به جاي آن بازيگران در قالب سلفي از خود فيلم مي گيرند.

پورکيان در پايان گفت: طبق برنامه ريزي انجام شده هفته آينده بايد فيلم «گاهي» را روي «DCP» بکشيم و براي تحويل دادن به دبيرخانه جشنواره آماده کنيم اما به دليل کامل نشدن مراحل تدوين ممکن است نتوانيم فيلم را آماده کنيم بنابراين احتمال دارد فيلم «گاهي» به سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر نرسد.

محمدرضا رحماني فيلم «گاهي» را کارگرداني کرده و فريبرز عرب نيا، مهدي پاکدل، انديشه فولادوند، آزاده صمدي، عاطفه نوري، ايمان افشاريان در اين فيلم سينمايي بازي کرده اند.

داستان فيلم «گاهي» درباره سه زوج ايراني است که در پايان حضور خود در يک مهماني با تراژدي روبرو مي‌شوند. آرش عباسي نويسنده فيلمنامه اين اثر است.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز