سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با 7فاز/جزئیات برنامه کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر مشخص شد

28دي1394 0
جزئيات برنامه‌هاي پرديس ملت در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر كه امسال به عنوان كاخ مردمي درنظر گرفته شده است، مشخص شد.

به نقل از خبرگزاري مهر سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر به منظور تکريم مخاطبان سينما و ايجاد فضايي مناسب در راستاي تعامل هرچه بيشتر با مردم به عنوان سرمايه هاي اصلي سينما براي نخستين بار اقدام به ايجاد کاخ مردمي کرده است.

در اين راستا ستاد برگزاري جشنواره فيلم فجر به منظور ميزباني هرچه بهتر از مخاطبان در کاخ مردمي جشنواره برنامه هايي را درنظر گرفته است.

علاوه بر حضور اهالي سينما در زمان برپايي جشنواره در پرديس ملت، نمايشگاهي براي آثار منتخب بخش مسابقه تبليغات سينما در اين سينما برپا خواهد شد.

برنامه نمايش فيلم ها در پرديس سينمايي ملت به مدت 11 روز در اين سينما برپاست و شاهد مراسم معرفي آثار حاضر در بخش هاي مختلف جشنواره خواهيم بود.

مراسم رونمايي از آثار بخش نگاه نو در کاخ مردمي هر روز ساعت 16:30 تا 17:30 برگزار مي شود. همچنين نمايش فيلم هاي حاضر در اين بخش از ساعت 17:30 تا 19:30 خواهد بود.

مراسم رونمايي از آثار بخش سوداي سيمرغ (1) هر روز ساعت 19 تا 20 برگزار مي شود. همچنين نمايش فيلم هاي حاضر در اين بخش از ساعت 20 تا 22 خواهد بود.

مراسم رونمايي از آثار بخش سوداي سيمرغ (2) هر روز ساعت 21:30 تا 22:30 برگزار مي شود و نمايش فيلم هاي حاضر در اين بخش از ساعت 22:30 تا 24 خواهد بود.

مبلغ بليت با توجه به برنامه‌هاي پيش بيني شده براي هر سري 11 تايي فيلم ها، 200هزارتومان خواهد بود.

سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر به دبيري محمد حيدري 12 تا 22 بهمن برگزار مي شود.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز