بهترین و بدترین جشنواره فجر 34 به انتخاب «همشهری جوان»؛ تمشک طلایی برای ده نمکی و فروتن - «ایستاده در غبار» شگفتی ساز جشنواره

29بهمن1394 0
در بخش بهترين فيلم «ايستاده در غبار» و «اژدها وارد مي شود» بيشترين راي را بعد از «ابد و يك روز» براي تصاحب گوي طلايي داشتند و در رشته بازيگري مرد هم پيمان معادي و شهاب حسيني  بيشترين راي را بعد از نويد محمد زاده ازآن خود كردند. پريناز ايزديار و پانته آ پناهي ها هم رقيبان جدي ليلا حاتمي براي كسب عنوان بهترين بازيگر زن بودند.
در اين نظر سنجي همچنين سعيد روستايي به عنوان پديده و ايستاده در غبار به عنوان شگفتي ساز جشنواره انتخاب شدند.
7فاز:
در نظر سنجي همشهري جوان از 40 منتقد و نويسنده سينمايي انتخاب شد
فيلم رسوايي 2 در نظر سنجي همشهري جوان تمشک طلايي بدترين فيلم جشنواره سي و چهارم را به خود اختصاص داد و محمد رضا فروتن هم تمشک طلايي بازيگر مرد را از آن خود کرد.
هفته نامه همشهري جوان که هر ساله بعد از پايان جشنواره بدترين و بهترين ها را به انتخاب نويسندگانش و با همراهي تعدادي از نويسنگان و منتقدان سينمايي معرفي مي کند، امسال هم اين سنت را ادامه داد و طي نظر سنجي از 30 منتقد و نويسندگان سينمايي و ده نفر از اعضاي تحريريه اش  برندگان تمشک و گوي طلايي جشنواره سي و چهارم را معرفي کرد. طي اين نظر سنجي فيلم «رسوايي2 » با کسب بيشترين راي ،تمشک طلايي بدترين فيلم را از آن خود کرد. «آبنبات چوبي » به کارگرداني حسين فرحبخش و « لانتوري» ساخته رضا درميشيان  هم در رده بندي بدترين فيلم ، دوم و سوم شدند. در رشته بازيگري، تمشک طلايي بازيگر مرد به محمد رضا فروتن براي مجموعه آثارش رسيد و بعد از او محمد رضا شريفي نيا و اکبر عبدي براي بازي در فيلم «رسوايي» بيشترين راي را به خود اختصاص دادند. سحر قريشي هم با اکثريت قاطع آرا توانست تمشک طلايي بدترين بازيگر جشنواره را به دست بياورد. پگاه آهنگراني براي بازي در فيلم «هفت ماهگي» رقيب جدي قريشي براي تصاحب تمشک طلايي بود. اما در اين نظر سنجي بهترين هاي جشنواره هم انتخاب شدند و گوي طلايي به آن ها اهدا شد. که آرا در اين بخش به شرح زير است.
* برنده گوي طلايي بهترين فيلم : ابد و يک روز
* برنده گوي طلايي بهترين بازيگر مرد: نويد محمد زاده براي (خشم و هياهو) و (ابد و يک روز)
* برنده گوي طلايي بهترين بازيگر زن: ليلا حاتمي براي (من)
در بخش بهترين فيلم «ايستاده در غبار» و «اژدها وارد مي شود» بيشترين راي را بعد از «ابد و يک روز» براي تصاحب گوي طلايي داشتند و در رشته بازيگري مرد هم پيمان معادي و شهاب حسيني  بيشترين راي را بعد از نويد محمد زاده ازآن خود کردند. پريناز ايزديار و پانته آ پناهي ها هم رقيبان جدي ليلا حاتمي براي کسب عنوان بهترين بازيگر زن بودند.
در اين نظر سنجي همچنين سعيد روستايي به عنوان پديده و ايستاده در غبار به عنوان شگفتي ساز جشنواره انتخاب شدند. مشروح کامل اين نظرسنجي در شماره جديد هفته نامه همشهري جوان که شنبه اول اسفند ماه توزيع خواهد شد، منتشر مي شود.
نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز