5 قسمت از «عاشقانه» آماده شد/ 2 خواننده تیتراژ سریال را می‌خوانند

26آبان1395 0
5 قسمت از مجموعه شبكه نمايش خانگي «عاشقانه» آماده شده و قرار است يك بازيگر جديد ديگر نيز به اين سريال اضافه شود.

مهدي گلستانه تهيه‌كننده سريال «عاشقانه» به كارگرداني منوچهر هادي كه قرار است در شبكه نمايش خانگي توزيع شود درباره آخرين وضعيت توليد اين سريال گفت: تاكنون 40 درصد از فيلمبرداري به پايان رسيده است و همه بازيگران جلوي دوربين رفته اند، اما قرار است يك بازيگر جديد ديگر هم به اين پروژه اضافه شود.

وي افزود: همزمان با فيلمبرداري، تدوين نيز در حال انجام است به طوري كه تاكنون 5 قسمت از آن آماده شده است. صداگذاري و موسيقي آن هم به ترتيب توسط آرش قاسمي و بابك زرين انجام مي شود. به زودي هم با 2 خواننده براي تيتراژ ابتدايي و انتهايي اين سريال قرارداد مي بنديم.

گلستانه عنوان كرد: گروه فيلمبرداري «عاشقانه» هر روز در يك نقطه از تهران به فيلمبرداري مي پردازند براي مثال روز گذشته بخشي از آن در نياوران ضبط شد، اين را هم بايد بگويم فيلمبرداري صحنه هاي شمال كشور به پايان رسيد اما قرار است براي قسمت 15 اين سريال كه قسمت پاياني است، بخشي از آن را در يكي از كشورهاي همسايه و به احتمال زياد در تركيه يا دبي فيلمبرداري كنيم.

وي در پايان خاطرنشان كرد: تا زماني كه نتوانيم پروانه نمايش 5 قسمت ابتدايي را دريافت كنيم نمي توانيم آن را در شبكه نمايش خانگي توزيع كنيم اما در نظر داريم اين سريال را در شب هاي زمستان روانه بازار كنيم.

«عاشقانه» مضموني اجتماعي دارد و در خلاصه داستانش آمده: آرامش ظاهري زندگي چند زوج جوان با ورود يك زن، به هم مي ريزد… .

«عاشقانه» با بازي محمدرضا گلزار، ساره بيات، پانته آ بهرام، بهاره كيان افشار، حميدرضا پگاه، فرزاد فرزين، عليرضا زماني نسب، (باحضور) حسين ياري، مسعود رايگان و هومن سيدي، (با معرفي) سارا رسول زاده و (با حضور) مهناز افشار در نقش گيسو جزو آثار پر بازيگر توليدات شبكه نمايش خانگي محسوب مي‌شود و به نظر مي رسد پرهزينه ترين سريال اين رسانه باشد.

نگارش متن‌ توسط عليرضا كاظمي‌پور و سعيد جلالي انجام شده است.

منبع: مهر

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز