بازگشت باشكوه دیوید لینچ به كن

05خرداد1396 0
بازگشت ديويد لينچ كارگردان پيشروي امريكايي به كن براي او خوش يمن بود و به گزارش رسانه‌ها، شب گذشته تماشاگران جشنواره بعد از نمايش دو ساعت از فصل سوم سريال «تويين پيكس» به مدت پنج دقيقه او را ايستاده تشويق كردند.

آي سينما: بازگشت ديويد لينچ كارگردان پيشروي امريكايي به كن براي او خوش يمن بود و به گزارش رسانه‌ها، شب گذشته تماشاگران جشنواره بعد از نمايش دو ساعت از فصل سوم سريال «تويين پيكس» به مدت پنج دقيقه او را ايستاده تشويق كردند. اين سريال بعد از دو دهه و نيم احيا شده و فصل سوم آن از شبكه شوتايم پخش مي‌شود.

لينچ البته با ستايش شدن در كن بيگانه نيست. او در سال 1990 جايزه نخل طلايي اين جشنواره را براي فيلم «وحشي‌قلب» به دست آورد، در سال 2002 رئيس هيات داوران بود و در سال 2005 جايزه بهترين كارگردان اين جشنواره را براي «مالهالند درايو» به خانه برد.

حالا فصل سوم «تويين پيكس» براي نخستين بار در كن روي پرده رفته و با استقبال مواجه شده است. تيري فرمو دبير جشنواره در مراسم نمايش «تويين پيكس» گفت: «اين عالي‌ست دوستاني به شهر بازگردند كه تاريخ جشنواره را رقم زدند. اگر او يك مستند انيميشن دو دقيقه‌اي هم ساخته بود، دعوتش مي‌كرديم. بازگشت ديويد لينچ به پشت دوربين يك رويداد است.»

نخستين قسمت‌هاي «تويين پيكس» كه در كن به نمايش درآمده، با استقبال منتقدان هم مواجه شده است. اين سريال كه فصل اولش در سال 1990 پخش شد، همواره يكي از برترين مجموعه‌هاي تلويزيوني تاريخ تلقي مي‌شود. داستان در شهر كوچكي به نام تويين پيكس مي‌گذرد كه بر اثر قتل دختري جوان در بهت و حيرت فرو رفته است. ورود يك مامور ويژه اف‌بي‌آي براي حل كردن معماي قتل باعث رقم خوردن اتفاق‌هاي دور از ذهني مي‌شود.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط


فرش قرمز كن پهن شد

22ارديبهشت1395 0

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز